Home Staging

 

Co to je? Je to příprava nemovitosti před nafocením. V čem spočívá? Někdy stačí jen pouklízet a nemovitost je připravená. Jindy je potřeba udělat drobné opravy, vymalovat a dovézt nábytek. Výsledek jednoznačně zvyšuje prodejnost a cenu nemovitosti.

Podívejte se na pár příkladů, jak se dá upravit interiér:

hom1

hom2

hom3

 

Video prohlídka

Kvalitní fotografie jsou základ, ale nejvíce shlédnutí mají video prohlídky. Podívejte se, jak se dá prezentovat Váš dům nebo byt...

 

 

2D a 3D půdorysy

Diky půdorysům získá zájemce o Vaši nemovitost jasný přehled uspořádání jednotlivých místností v bytě nebo jednotlivých podlaží v domě

pudorysy
 

3D scan nemovitosti

 
To je největší, velmi užitečná novinka v prezentaci - díky ní se zájemce může virtuálně procházet opakovaně Vaší nemovitostí, ukázat ji rodině i přátelům a podělit se o dojmy... 
Aniž by nemovitost musel fyzicky navštívit, získá o ní jasnou představu. Na osobní prohlídku jede zpravidla, když je rozhodnutý ji koupit.
Šetří tak čas Vám, makléři i sobě.

 WEBová stránka nemovitosti
 

Vytvořím pro Vaši nemovitost vlastní webovou stránku, kam můžeme napsat vše, co se do běžného inzerátu nevejde. Tak zájemce dostane kompletní informace o prodávaném objektu.

 

Placená propagace na sociálních sítích

V dnešní době se velká část komunikace odehrává na sociálních sítích, tak proč toho nevyužít? Zajistím placenou propagaci Vaší nemovitosti a tak oslovíme další skupiny potencionálních kupců.

benesov

 

+něco na víc


Protože každý prodej je jedinečný a originální, jako jsou prodávající, kupující i samotné nemovitosti, celý proces prodeje vyžaduje individuální přístup a empatii. To vše Vám ráda poskytnu s přesvědčením, že spokojenost bude na všech stranách.

Pokud Vás moje nabídka zaujala, napište, zavolejte, můžeme se nezávazně sejít.

Těším se na Vás

 

Lucie Zlatohlávková

realitní specialista pro jižní Čechy

h4p@luciezlatohlavkova.cz 

 

 723 244 645

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů