Pak jste tu správně! Nejste v tom sami! 

Pomohu Vám určit správnou prodejní cenu. Pomocí Home stagingu Vaši nemovitost připravíme tak, aby se stala pro kupující neodolatelnou. Pro prezentaci Vaší nemovitosti použiji nejnovější nástroje, jako je video prohlídka, nechám zhotovit 2d a 3d půdorysy, aby byla zájemcům zcela jasná dispozice nemovitosti a co je nejatraktivnější prezentace - samozřejmě 3Dscan nemovitosti, kde si potencionální kupující může donekonečna virtuálně procházet Vaši nemovitost, přizvat libovolný počet přátel a členů rodiny a ujistit se, že je to právě to, co hledá. Když si pak domluví osobní prohlídku, je zpravidla rozhodnut nemovitost koupit a jde se jen přesvědčit, že je vše tak, jak viděl na displeji.

To vše zajistím pro rychlý a úspěšný prodej vaší nemovitosti, všechny náklady, spolu s právnickým servisem jsou samozřejmě v mé režii.

A co budete dělat Vy? Cokoliv, co Vás baví....
místo toho, abyste trávili čas na realitních serverech, odmítali nabídky desítek realitních makléřů, čekali na telefony potencionálních kupců a nakonec běhali po úřadech.

Budu Vás pravidelně informovat o průběhu prodeje, abyste byli tzv. v obraze. 

Pokud byste si nějak podobně představovali prodej Vašeho domu či bytu, neváhejte a kontaktujte mě. Podrobnosti spolu domluvíme při dobré kávě.h4p@luciezlatohlavkova.cz 


 723 244 645

mini

Lucie Zlatohlávková, realitní specialista

 

PRO VAŠI NEMOVITOST ZAŘÍDÍM

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů