Před časem jsme hledali nového nájemníka do našeho bytu. Zkoušeli jsme to sami, ale zájemci o pronájem jen slibovali a my čekali a čas utíkal. Potom jsme svěřili pronájem do rukou paní Zlatohlávkové a během tří dnů nám našla spolehlivé nájemníky, obstarala smlouvy a vše potřebné. Tímto jí chci poděkovat za rychlé a vstřícné jednání. Paní Zlatohlávkovou můžeme s klidným svědomím doporučit. Děkujeme
Vážená realitní makléřko, paní Lucie Zlatohlávková, děkuji Vám za velmi laskavé jednání při zprostředkování koupě hospodářské usedlosti v Deskách. Vše kolem úředního jednání a následného převodu proběhlo hladce za Vašeho velice ochotného přístupu ke mně. Veškerá dokumentace je perfektně vyhotovena. Jsem spokojen i s Vaším vstřícným přístupem a komunikací se mnou jako se zákazníkem. Přeji Vám mnoho zdaru a štěstí v současné profesní činnosti.
Po 40 letech v USA planujeme s manzelkou navrat do vlasti. Na internetu nas zaujal dum, ktery pani Zlatohlavkova prodavala. Jeji inzerat obsahoval videoprohlidku, ktera velmi vkusne a profesionalne prezentovala dum a jeho prednosti, pro ktere jsme se oba nadchli. Rozhodl jsem se telefonicky kontaktovat pani Zlatohlavkovou... Rozhovor s ni mi dodal odvahu "do toho jit". Poslali jsme do Cech rezervacni zalohu, aniz bychom dum videli na vlastni oci a naplanovali cestu do Cech az na podepsani Kupni smlouvy. Pani Zlatohlavkova ochotne a hlavne doslova na posledni chvili pro nas nasla a zajistila odbornika na inspekce nemovitosti, abychom nekupovali "zajice v pytli", pak uz nic nebranilo v podepsani kupni smlouvy. Nebyt profesionalnosti a duveryhodnosti pani Zlatohlavkove, ktera byla kdykoli k dispozici a trpelive odpovídala na nase dotazy, by asi ke koupi domu vubec nedoslo. Ziji totiz v zemi, kde se prumerny obcan stehuje kazdych 7 let a vetsina transakci je prodej/koupe. Vim tedy z vlastni zkusenosti jak ma takovy proces probihat a jak je dulezita kvalita maklere pro uspesny prodej. Jsem velmi rad, ze to byla prave pani Zlatohlavkova, ktera prodavala TED UZ NAS DUM!

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů