Vila Radouňka, Jindřichův Hradec

Nabízíme k prodeji nadstandardně řešený, prostorný rodinný dům s vnitřním bazénem

 

 

 

 

informace o nemovitosti najdete níže

 

Popis nemovitosti

Tento rodinný dům, může být užíván jako dvougenerační a svým nadstandardním řešením nabízí komfortní bydlení se sportovním vyžitím i relaxací.

Užitná plocha domu je 472 m² a plocha nezastavěného pozemku 897 m².

Ve sklepních prostorách s plochou 80 m² se nachází technické zázemí provozu bazenu, dále prádelna se sušárnou, tělocvična, sklad a pracovna (36 m²) s přímým vstupem na terasu a vlastním zázemím, kterou je možné využít k podnikání, případně pronájmu.

V prvním podlaží domu je byt 3+1 o velikosti 141 m². Najdete tu ložnici s šatnou, pokoj se vstupem na terasu, kompletně vybavenou kuchyni s pěknou dřevěnou linkou z masivu. Vedle prostorného obýváku, kde je umístěn krb s teplovzdušným rozvodem, je vsazen vyhřívaný bazén. Přilehlá koupelna nabízí příjemnou masáž zad v hydromasážní vířivce. Kolem bazénu můžete projít na jednu z teras a do zahrady. Součástí tohoto bytu jsou dvě koupelny.

Ve druhém podlaží se nachází byt 5+kk (126 m²). Tvoří ho 3 ložnice, pracovna a prostorná místnost s kuchyňským koutem, která sloužila jako herna pro děti. Z ní je pak vstup na galerii s možností sejít po točitých schůdcích přímo k bazénu, kde si plavání můžete zpříjemnit protiproudem. V bytě je jedna koupelna a samostatná toaleta.

Celý dům je vybavený kvalitním a nadčasovým nábytkem z masivu. Jeho současní majitelé provedli nákladnou rekonstrukci, jejímž cílem bylo především dosažení minimální energetické náročnosti a tím i výrazných úspor v době stále rostoucích cen energií. V rámci rekonstrukce bylo provedeno zateplení izolantem o celkové tloušťce 18 cm. Byla osazena dřevěná euro okna a balkónové dveře v profilu iv 84 top termo s vloženou izolační vrstvou purenit, zasklené izolačním trojsklem Ug=0,4. Součinitel prostupu celého okna = 0,63 W (m2K). Nad bazénem byla instalována plastová střešní okna nízko energetická Designo R6.K, trojité zaklení se samočistící vrstvou Aguaclear, se zateplovacím blokem. Strop nad horním bytem byl zateplen izolantem o tloušťce 35 cm. Na střechu domu byla položena nová střešní krytina, nové okapní svody a byly zde instalovány kolektory. Všechna dřevěná zábradlí byla vyměněna. Fasáda domu je ze škrábaného brizolitu. Dům vyhovuje požadavkům na dotaci Zelená úsporám. K vytápění slouží kondenzační plynový kotel. Velmi příjemné je topení v krbu, který má instalován rozvod teplého vzduchu. K ohřevu teplé vody je možné využít jak plynový kotel, tak i dva elektrické bojlery. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod.

Dům je situován do zahrady se zahradním letním posezením (letní kuchyní), dvěma jezírky a skleníkem.

Parkování pro dvě auta je v zastřešeném prostoru před domem a pro další dva vozy v garáži přístupné z ulice za domem. Oba vjezdy jsou opatřeny elektrickými garážovými vraty. V části zahrady přístupné z ulice za domem je dlážděná plocha připravena pro zastřešení k případnému parkování obytného automobilu, dalších dvou vozů, nebo jinému využití. Dům je vhodný k trvalému bydlení i podnikání. 

Energetická nuáročnost budovy - třída B - velmi úsporná.
Veškerá občanská vybavenost v nedalekém J. Hradci (nedaleko domu zastávka mhd).

 

V případě zájmu shlédněte: https://www.novinky.cz/clanek/navstivili-jsme-dum-kde-maji-bazen-v-obyvacim-pokoji-40273196?seq-no=1&dop-ab-variant=1&source=clanky-home 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy domu

 

jh_pudorysy_1

Virtuální prohlídka domu.... vstupte a nezouvejte se...

Kontakt

Pokud chcete tento jedinečný dům navštívit osobně, kontaktujte mne.
m2

Lucie Zlatohlávková

723 244 645

h4p@luciezlatohlavkova.cz

 

Kontaktní formulář